Odlehčující masáž dolních končetin

Masáž je ideální pro odlehčení nohou po jejich celodenním namáhání. Zvláště ji ocení ti, kteří v zaměstnání hodně stojí nebo chodí. Přináší odstranění pocitu těžkosti a únavy nohou. Používáme kvalitní masážní oleje, které umocní prožitek z masáže. Masáž nohou posiluje imunitu, uklidňuje organismus, zlepšuje krevní oběh, odstraňuje pocit těžkosti a únavy nohou a otoky chodidel, stimuluje funkci vnitřních orgánů, odbourává stres, působí relaxačně a proti únavě.

Koupit v e-shopu za CZK 900,00

Hloubková konopná masáž dlaní a chodidel

Masáž je zaměřená na velmi důkladné uvolnění drobných kloubů, svalů a šlach na chodidlech, nártech, kotnících, zapěstích, dlaních a prstech. Technika masáže je zaměřena na propracování hlubších vrstev tkáňové struktury svalů a fascií. Je prováděna speciální mastí, obsahující účinné látky z konopných semen, hřebíkovce, levandule a rozmarýnu. Procedura začíná krátkou (5 minut) koupelí nohou.

Koupit v e-shopu za CZK 900,00

Konopná masáž

Částečná masáž šíje, zad a hýždí kvalitním 100% přírodním konopným olejem. Klient leží během masáže na břiše.

Koupit v e-shopu za CZK 530,00

Konopný rituál

Relaxační rituál kombinující částečnou konopnou masáž s hloubkovou masáží dlaní a chodidel. Rituál začíná krátkou sprchou, následuje částečná masáž šíje, zad a hýždí konopným olejem. Klient se otočí na záda je zabalen do ovinu a pokračuje velmi příjemná hloubková masáž rukou a chodidel.

Koupit v e-shopu za CZK 1.350,00

Indická antistresová masáž

Jedná se o léčivé ošetření hlavy, šíje, ramen a horní části paží. Indická technika této masáže je stará více než tisíc let a praktikovala se jako součást ayurvédského učení. Masáž se provádí vsedě nebo vleže, přes oblečení či sarong (šátek) bez použití oleje. Ulevuje od bolestí hlavy, migrén, hučení v uších, zlepšuje imunitu a zmírňuje oční napětí. Povzbuzuje růst vlasů, napomáhá při poruchách spánku, eliminuje deprese a stavy úzkosti. Pomáhá tělu nastolit přirozenou harmonii, rovnováhu a přináší novou chuť do života. Tento druh masáže se v dnešní době uplatňuje hlavně pro své výborné antistresové účinky.

Koupit v e-shopu za CZK 750,00

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny představuje poměrně netradiční způsob masáže, přesto však patří mezi jednu z nejstarších relaxačních technik, která rovněž příznivě ovlivňuje lidské zdraví. K masáži jsou kromě olejů využívány speciální kameny nahřáté na teplotu 50-55 °C, teplo je poté absorbováno pokožkou do hlubších tkání, a tak dochází k příjemnému uvolnění zatuhlých svalů. Ucelená masážní sestava vám díky speciálním hmatům přinese královský odpočinek. Čeká vás nejen masáž zad a šíje, ale i masáž nohou a závěrečná relaxace s rozloženými kameny na energetických centrech celého těla. Během masáže dochází ke stimulaci krevního oběhu a lymfatického systému, což urychluje odchod škodlivých látek z těla a výrazně tak napomáhá detoxikaci organismu. Tato masáž není k dispozici v letních měsících vzhledem k možnému vysokému teplotnímu přetížení klienta.

Koupit v e-shopu za CZK 950,00

Relaxační aromamasáž celotělová

Jedná se jemnou masáž celého těla zaměřenou na důkladné uvolnění těla a mysli. Při masáži se používají aromatické vonné oleje. Masáž je vysoce relaxační, masážní hmaty jsou pomalejší, plynulejší („hladivější“), ve srovnání s klasickou celkovou masáží.

Koupit v e-shopu za CZK 900,00

Havajská masáž Lomi lomi

Jedná se o celkovou masáž těla vycházející z havajské filozofie a rituálů. Cílem této masáže je uvolnění svalů, rozproudění „zablokované“ energie a celková harmonizace organismu. Masáž je prováděna především táhlými hmaty předloktími a dlaněmi maséra ve svižném rytmu havajské (exotické) hudby. Hlavními účinky masáže je stimulace krevního a lymfatického systému s následnou detoxikací organismu, odstranění svalové bolesti a ztuhlosti a navození psychické pohody.

Koupit v e-shopu za CZK 850,00

Masáž vonnými oleji "Aurora"

Masáž vonnými oleji je zaměřená na důkladné uvolnění, při kterém dochází ke zmírnění bolestí a uvolnění svalů. Používají se léčivé aromatické vonné oleje, které zregenerují vaše tělo a dokonale uvolní vaši mysl. Masírovanými oblastmi jsou dolní končetiny, záda a šíje. Účinkem masáže je podpora metabolismu, trofiky (funkce nervových vláken regulující výživu a přeměnu látek tkání) a krevního oběhu v tkáních masírované oblasti.

Koupit v e-shopu za CZK 530,00

Manuální lymfatická masáž

Jemná hmatová technika, zaměřená na lymfatický systém kůže a podkoží horních i dolních končetin. Masáž se provádí malým tlakem, pomalým tempem a jemnými povrchovými hmaty, bez použití masážních olejů. Aktivuje lymfatický systém, zlepšuje tok lymfy a výrazně podporuje odstraňování metabolických produktů a toxických látek z těla. Má vynikající detoxikační, regenerační a relaxační účinky. Mírní a zlepšuje pocit napětí, je výrazně účinná při lymfatických a žilních otocích, zadržování vody v těle, celulitidě, akné, zpomaluje stárnutí pokožky.

Koupit v e-shopu za CZK 1.400,00

Reflexní masáž plosky nohy

Reflexní masáž plosky nohy využívá uvolnění drobných kloubů, svalů i šlach na chodidle, ale také v okolí prstů, na nártu a kotníku. Metoda vychází z tradiční čínské medicíny a pomocí mačkání, stlačování a dalších specifických pohybů v určitých reflexních bodech a drahách se snaží o obnovu toku energie a duševní rovnováhy. Nožní masáž nepochybně velmi pozitivně ovlivňuje krevní oběh i lymfatický systém, což pomáhá odstranit nahromaděné toxické látky z organismu a posílit tak imunitu. Doporučuje se také ke zmírnění bolestí hlavy, svalů, kloubů i páteře, či při problémech s nespavostí. Jedná se o velmi příjemnou relaxační techniku.

Koupit v e-shopu za CZK 900,00

Luxusní ošetření zlato - jantar

Po ošetření pokožky celého těla jemným sprchovým peelingem následuje jemná celotělová aromamasáž olejem z meruňkových jader s luxusním revitalizujícím sérem Zlato-jantar. Poté následuje zábal celého těla do suchého ovinu, očištění dekoltu a obličeje tonikem a nanesení omlazující pleťové masky. Po dobu působení pleťové masky je prováděna suchá masáž hlavy a zadní strany šíje. Po smytí pleťové masky následuje ještě závěrečná, jemná, kosmetická masáž dekoltu a obličeje intenzivním anti-age sérem.

Koupit v e-shopu za CZK 1.350,00

Relaxace pro unavená záda a nohy

Relaxační masáž zad speciálním, prohřívacím, bylinným olejem. Následuje relaxační masáž celých nohou včetně masáže plosek. Nanesení krému na namasírovaná chodidla. Následuje zábal nohou a celého těla a krátká relaxace. Během relaxace je prováděna příjemná, suchá masáž hlavy a zadní strany šíje.

Koupit v e-shopu za CZK 900,00

Detoxikační masáž pro ženy

Po jemném sprchovém peelingu následuje speciální anticelulitidní masáž nohou, stehen, hýždí a dolního břicha zeštíhlujícím oleogelem Mořské řasy. Po masáži následuje kompresní zábal dolních končetin a hýždí a 15 min. relaxace. Během relaxace je prováděna suchá masáž hlavy a zadní strany šíje. Pro trvalejší efekt, je dobré absolvovat několik masáží. Počet terapií je vždy individuální.

Koupit v e-shopu za CZK 900,00

Rituál "Bylinkové pohlazení"

Rituál složený z příjemné relaxační koupele s přírodními bylinnými oleji Senné květy. Po koupeli a osušení následuje částečná masáž nohou, zad a šíje stejnou bylinnou směsí.

Koupit v e-shopu za CZK 750,00

Klasická ruční masáž celotělová

Klasická ruční masáž celotělová je středně silná masáž celého těla zaměřená na důkladné uvolnění, při kterém dochází ke zmírnění bolesti a uvolnění svalů, zlepšení prokrvení celého těla a k urychlení svalové regenerace. Masér využívá základní masérské hmaty jako je tření, vytírání, roztírání, hnětení, tepání a chvění. Masáž je prováděna masážním olejem. Cílem je celková regenerace těla i mysli.

Koupit v e-shopu za CZK 900,00

Navštivte náš e-shop

Nabízíme nejen relaxační a léčebné pobyty.

Vstoupit do e-shopu

Jednotlivé procedury

Nakupte si z pohodlí Vašeho domova dárkové poukázky na jednotlivé procedury.

Dárkové poukazy v hodnotě

Dárkové poukazy v hodnotě 100 Kč, 500 Kč či 1000 Kč. Výběr služeb je jen na Vás.

Platba on-line

Za zboží můžete zaplatit kartou a nechat jej poslat třeba rovnou příjemci!

Aktuální informace

Důležité novinky nebo lázeňský časopis k ranní kávě

Lázně Aurora

Změna provozní doby Rezervační kanceláře

Dovolujeme si Vás upozornit na změnu provozní doby Rezervační kanceláře Lázní Aurora.

  • pondělí - pátek 8.00 - 18.00 hodin
  • sobota - neděle 8.00 - 16.00 hodin
Lázně Aurora

Pravidelná odstávka bazénového komplexu v roce 2021

Vážení klienti,

pravidelná odstávka bazénového komplexu Lázní Aurora pro rok 2021 je plánována v termínu 17.-20. října 2021. Odstávka se netýká provozů sauna a fitnesscentrum.

Děkujeme za pochopení.

Lázně Aurora

Změna otevírací doby Wellnesscentra Aqua viva

Vážení klienti,

dovolujeme si Vás upozornit na aktuální otevírací dobu provozů Wellnesscentra Aqua viva.

Více informací