Vážení klienti,
společnost Slatinné lázně Třeboň s.r.o. přijala v obou lázeňských domech následující opatření při příjmu klientů na léčebné pobyty:

  • do třeboňských lázní budeme přijímat pouze klienty s negativním testem na koronavirus, klienty s potvrzením o prodělání infekčního onemocnění COVID-19 nebo klienty, kterým již byla podána očkovací látka
  • potvrzení o negativním výsledku testu ne starším než 5 dní předáte při vstupu do budovy pracovníkovi recepce
  • potvrzení od lékaře nebo hygienické stanice o prodělání infekčního onemocnění COVID-19 během předchozích tří měsíců před nástupem do lázní rovněž předáte při vstupu do budovy pracovníkovi recepce
  • v případě, že nepředložíte žádné z výše uvedených potvrzení, můžete se ihned po příjezdu nechat otestovat přímo v lázních. Antigenní testy budou bezplatně prováděny každý den od 10.00 do 15.30 hodin (platí do odvolání). Pozdější příjezdy k testování nebudou tolerovány. Výsledek testu je známý do 20 minut. V případě negativního výsledku antigenního testu se můžete ubytovat, v opačném případě Vás bohužel nebudeme moci k pobytu přijmout
  • v Lázních Aurora budou testy prováděny v Infocentru naproti hlavní recepci, v Bertiných lázních v salonku Zlatá Stoka (vstup do salonku Zlatá Stoka je vedle restaurace Adéla).
  • v průběhu Vašeho pobytu v lázních budete k antigennímu testu indikováni (objednáni) lázeňským lékařem vždy nejpozději 7 dní od posledního testu. Toto pravidlo se nevztahuje na klienty, kteří onemocnění Covid-19 prodělali během předchozích 3 měsíců.

Až do odvolání přijímáme na pobyt pouze klienty na komplexní a příspěvkovou lázeňskou péči (KLP a PLP) a také klienty kteří onemocnění Covid-19 prodělali v posledních 90 dnech před nástupem na pobyt.

Ve všech vnitřních prostorech lázeňských areálů platí pro veškerý personál i naše hosty povinnost nošení respirátoru třídy FFP2 a vyšší (nebo obdobný prostředek naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky pro výrobek, dle aktuálního platného mimořádného opatření).

Ve všech venkovních prostorech lázeňských areálů platí povinnost nošení ochrany dýchacích cest v souladu s aktuálním platným vládním opatřením.

Děkujeme Vám za respektování výše uvedených pravidel a přejeme příjemný pobyt v třeboňských lázních.


Navštivte náš e-shop

Nabízíme nejen relaxační a léčebné pobyty.

Vstoupit do e-shopu

Jednotlivé procedury

Nakupte si z pohodlí Vašeho domova dárkové poukázky na jednotlivé procedury.

Dárkové poukazy v hodnotě

Dárkové poukazy v hodnotě 100 Kč, 500 Kč či 1000 Kč. Výběr služeb je jen na Vás.

Platba on-line

Za zboží můžete zaplatit kartou a nechat jej poslat třeba rovnou příjemci!

Aktuální informace

Důležité novinky nebo lázeňský časopis k ranní kávě

Slatinné lázně Třeboň

AKTUÁLNĚ Z TŘEBOŇSKÝCH LÁZNÍ

Žhavá novinka ze čtvrtku 6. května

Další z vládních rozvolnění přináší lázním od pondělí 10. května možnost přijmout na léčebně rehabilitační pobyt i klienta, který absolvoval nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem. 

Více informací
Slatinné lázně Třeboň

STOP STAV - Slevové vouchery ve výši 4000 Kč

Vážení klienti,
od úterý 13. 4. 2021 je zastaveno přijímání slevových voucherů ve výši 4000 Kč pro nové rezervace na lázeňský pobyt v třeboňských lázních. Všechny stávající potvrzené vouchery s přesunutým pobytem realizovaným do 31. 5. 2021 zůstávají beze změny. Děkujeme za pochopení. 
Slatinné lázně Třeboň

Antigenní testování pro veřejnost i firmy

Nabídka antigenního testování pro veřejnost a firmy.

Více informací