Tato procedura kombinuje termoterapii a pohybové aktivity ruky a zápěstí. Využívá přírodního léčivého zdroje třeboňských lázní, kterým je slatina (druh peloidu). Ta je díky vysokému obsahu organických látek (až 96 %) po smísení s vodou hutná, vede teplo až osmkrát pomaleji než voda a tím šetrněji prohřívá organismus do hloubky. Vysoký obsah huminových látek ve slatině současně velmi příznivě působí na pokožku, stimuluje obranyschopnost a působí detoxikačně. Procedura probíhá ve speciálních nádobách s jemně namletou směsí slatiny a vody, ve kterých má klient ponořené ruce a provádí dle instrukcí sestavu 15 cviků pro ruku a zápěstí. Po cvičení následuje relaxace v suchém ovinu. Účinek je tepelný, analgetický, protizánětlivý a antibakteriální. Indikací jsou především artrózy drobných kloubů ruky a zápěstí, projevy revmatoidní artritidy a přetížení svalstva ruky a zápěstí (tzv. syndrom počítačové myši).

Délka procedury: 20 minut

Naše služby

Patříme k české špičce v oboru lázeňství. Při řešení zdravotních problémů klientů dlouhodobě dosahujeme výborných výsledků.

Lázeňská péče

Specializujeme se na léčbu poruch pohybového aparátu. Přírodním léčivým zdrojem je u nás slatina. V našich řadách pracují skvělí odborníci.

Ubytování

Nabízíme příjemné a komfortní pokoje a apartmány kategorie hotel 4*. Wi-fi free je samozřejmostí.

Stravování

Na vysokou kvalitu stravování dbáme v našich jídelnách i restauracích. K lázeňské pohodě kvalitní gastronomie prostě patří.

Aktuální informace

Důležité novinky nebo lázeňský časopis k ranní kávě

Lázně Aurora

Akce 500 Kč nyní v Auroře

Přivezte si z domova od svého lékaře potvrzení o absolvování povinné lékařské konzultace a získáte od nás 500 Kč/osoba. Akce platí od 2. června do 31. října 2022, pouze však v lázeňském domě Aurora. Více informací o akci naleznete ZDE.
Lázně Aurora

Úschovna kol

Přijeďte do třeboňských lázní i s vaším kolem či elektrokolem a užijte si společně krásu zdejší přírody i lázeňskou pohodu.

Více informací
Slatinné lázně Třeboň

Prodloužení platnosti poukázek do 31. 3. 2022

Vážení klienti,
nově jsme pro vás prodloužili platnost již zakoupených poukázek, zde naleznete postup.

Více informací