Tato procedura kombinuje termoterapii a pohybové aktivity ruky a zápěstí. Využívá přírodního léčivého zdroje třeboňských lázní, kterým je slatina (druh peloidu). Ta je díky vysokému obsahu organických látek (až 96 %) po smísení s vodou hutná, vede teplo až osmkrát pomaleji než voda a tím šetrněji prohřívá organismus do hloubky. Vysoký obsah huminových látek ve slatině současně velmi příznivě působí na pokožku, stimuluje obranyschopnost a působí detoxikačně. Procedura probíhá ve speciálních nádobách s jemně namletou směsí slatiny a vody, ve kterých má klient ponořené ruce a provádí dle instrukcí sestavu 15 cviků pro ruku a zápěstí. Po cvičení následuje relaxace v suchém ovinu. Účinek je tepelný, analgetický, protizánětlivý a antibakteriální. Indikací jsou především artrózy drobných kloubů ruky a zápěstí, projevy revmatoidní artritidy a přetížení svalstva ruky a zápěstí (tzv. syndrom počítačové myši).

Délka procedury: 20 minut

Naše služby

Patříme k české špičce v oboru lázeňství. Při řešení zdravotních problémů klientů dlouhodobě dosahujeme výborných výsledků.

Lázeňská péče

Specializujeme se na léčbu poruch pohybového aparátu. Přírodním léčivým zdrojem je u nás slatina. V našich řadách pracují skvělí odborníci.

Ubytování

Nabízíme příjemné a komfortní pokoje a apartmány kategorie hotel 4*. Wi-fi free je samozřejmostí.

Stravování

Na vysokou kvalitu stravování dbáme v našich jídelnách i restauracích. K lázeňské pohodě kvalitní gastronomie prostě patří.

Aktuální informace

Důležité novinky nebo lázeňský časopis k ranní kávě

Lázně Aurora

Speciální nabídka

Na konec roku jsme pro vás připravili speciální nabídku 20% slevy. Zadejte slevový kód PROSINEC2019 při objednání pobytu a máte od nás 20% slevu na pobyt! Těšíme se na Vás!

Bertiny lázně

Rekonstrukce Bertiných lázní

Bertiny lázně jsou z důvodu rozsáhlé rekonstrukce ubytovacích a stravovacích prostor do 17. 5. 2020 uzavřeny.

Slatinné lázně Třeboň

Katalog pobytů 2020 je tady! Napište si o něj...

Nový katalog relaxačních pobytů pro rok 2020 je tady! A my Vám jej rádi zašleme přímo k Vám domů. Napište si na e-mail katalog@laznetrebon.cz, do předmětu uveďte "KATALOG 2020", dále Vaši poštovní adresu a můžete se na katalog těšit!