Pro muže, ale i pro ženy, kteří touží zbavit se známek únavy či stresu a obnovit svou životní sílu, je určena uvolňující Caesarova masáž. Tato relaxační aromaterapeutická masáž je prováděna vzácnými oleji, vyráběnými dle královské starověké receptury určené k léčbě únavy a svalových obtíží. Tyto oleje obsahují výtažky z hořkých citrusů, levandule, geránia, oregana a dalších středomořských bylin, napomáhajících hlubokému uvolnění svalstva a odstranění bolestí, vzniklých stresem a přetížením. Jemná svěží vůně dodává energii a přispívá ke znovunalezení vašeho pocitu pohody, klidu a vyrovnanosti. Objevte tajná vědění dávných královských alchymistů a staletími prověřené účinky vzácných bylin! 

Tato poukázka opravňuje k absolvování Ceasarovy masáže (50 min.) pro 1 osobu. 

Naše služby

Patříme k české špičce v oboru lázeňství. Při řešení zdravotních problémů klientů dlouhodobě dosahujeme výborných výsledků.

Lázeňská péče

Specializujeme se na léčbu poruch pohybového aparátu. Přírodním léčivým zdrojem je u nás slatina. V našich řadách pracují skvělí odborníci.

Ubytování

Nabízíme příjemné a komfortní pokoje a apartmány kategorie hotel 4*. Wi-fi free je samozřejmostí.

Stravování

Na vysokou kvalitu stravování dbáme v našich jídelnách i restauracích. K lázeňské pohodě kvalitní gastronomie prostě patří.

Aktuální informace

Důležité novinky nebo lázeňský časopis k ranní kávě

Lázně Aurora

Akce 500 Kč nyní v Auroře

Přivezte si z domova od svého lékaře potvrzení o absolvování povinné lékařské konzultace a získáte od nás 500 Kč/osoba. Akce platí od 2. června do 31. října 2022, pouze však v lázeňském domě Aurora. Více informací o akci naleznete ZDE.
Lázně Aurora

Úschovna kol

Přijeďte do třeboňských lázní i s vaším kolem či elektrokolem a užijte si společně krásu zdejší přírody i lázeňskou pohodu.

Více informací
Slatinné lázně Třeboň

Prodloužení platnosti poukázek do 31. 3. 2022

Vážení klienti,
nově jsme pro vás prodloužili platnost již zakoupených poukázek, zde naleznete postup.

Více informací