Speciálně pro ženy je určena exkluzivní Kleopatřina masáž, omlazující a relaxační aromaterapeutická masáž inspirovaná zvyklostmi královen starobylého Egypta.
Receptura vonného oleje Queen of Egypt, využívaného k masáži, pochází ze starého Egypta, kdy byla používána urozenými dámami pro zachování mládí, krásy a přitažlivosti.
Díky němu tato masáž pečuje o pleť do hloubky, bojuje proti známkám stárnutí, regeneruje, vyživuje a vyhlazuje pokožku. Dotyk jemné exotické vůně s nádechem myrhy, vzácných dřevin a exotických květů vás zahalí jako něžný závoj, hýčká sebevědomí a zdůrazňuje ženskou krásu a atraktivitu. 

Relaxační aromaterapeutická masáž pečuje o pleť do hloubky, bojuje proti známkám stárnutí, regeneruje a vyhlazuje pokožku. Díky zákonům aromaterapie dodává pocit ženské sebedůvěry,

Tato poukázka opravňuje k absolvování Kleopatřiny masáže (50 min.) pro 1 osobu. 

Poukázku je možné využít od 18. 5. 2020 a platnost poukázky je prodloužena do 31. 5. 2021.

Naše služby

Patříme k české špičce v oboru lázeňství. Při řešení zdravotních problémů klientů dlouhodobě dosahujeme výborných výsledků.

Lázeňská péče

Specializujeme se na léčbu poruch pohybového aparátu. Přírodním léčivým zdrojem je u nás slatina. V našich řadách pracují skvělí odborníci.

Ubytování

Nabízíme příjemné a komfortní pokoje a apartmány kategorie hotel 4*. Wi-fi free je samozřejmostí.

Stravování

Na vysokou kvalitu stravování dbáme v našich jídelnách i restauracích. K lázeňské pohodě kvalitní gastronomie prostě patří.

Aktuální informace

Důležité novinky nebo lázeňský časopis k ranní kávě

Lázně Aurora

Speciální nabídka

Na konec roku jsme pro vás připravili speciální nabídku 20% slevy. Zadejte slevový kód PROSINEC2019 při objednání pobytu a máte od nás 20% slevu na pobyt! Těšíme se na Vás!

Bertiny lázně

Rekonstrukce Bertiných lázní

Bertiny lázně jsou z důvodu rozsáhlé rekonstrukce ubytovacích a stravovacích prostor do 17. 5. 2020 uzavřeny.

Slatinné lázně Třeboň

Katalog pobytů 2020 je tady! Napište si o něj...

Nový katalog relaxačních pobytů pro rok 2020 je tady! A my Vám jej rádi zašleme přímo k Vám domů. Napište si na e-mail katalog@laznetrebon.cz, do předmětu uveďte "KATALOG 2020", dále Vaši poštovní adresu a můžete se na katalog těšit!