Speciálně pro ženy je určena exkluzivní Kleopatřina masáž, omlazující a relaxační aromaterapeutická masáž inspirovaná zvyklostmi královen starobylého Egypta.
Receptura vonného oleje Queen of Egypt, využívaného k masáži, pochází ze starého Egypta, kdy byla používána urozenými dámami pro zachování mládí, krásy a přitažlivosti.
Díky němu tato masáž pečuje o pleť do hloubky, bojuje proti známkám stárnutí, regeneruje, vyživuje a vyhlazuje pokožku. Dotyk jemné exotické vůně s nádechem myrhy, vzácných dřevin a exotických květů vás zahalí jako něžný závoj, hýčká sebevědomí a zdůrazňuje ženskou krásu a atraktivitu. 

Relaxační aromaterapeutická masáž pečuje o pleť do hloubky, bojuje proti známkám stárnutí, regeneruje a vyhlazuje pokožku. Díky zákonům aromaterapie dodává pocit ženské sebedůvěry,

Tato poukázka opravňuje k absolvování Kleopatřiny masáže (50 min.) pro 1 osobu. 

Naše služby

Patříme k české špičce v oboru lázeňství. Při řešení zdravotních problémů klientů dlouhodobě dosahujeme výborných výsledků.

Lázeňská péče

Specializujeme se na léčbu poruch pohybového aparátu. Přírodním léčivým zdrojem je u nás slatina. V našich řadách pracují skvělí odborníci.

Ubytování

Nabízíme příjemné a komfortní pokoje a apartmány kategorie hotel 4*. Wi-fi free je samozřejmostí.

Stravování

Na vysokou kvalitu stravování dbáme v našich jídelnách i restauracích. K lázeňské pohodě kvalitní gastronomie prostě patří.

Aktuální informace

Důležité novinky nebo lázeňský časopis k ranní kávě

Bertiny lázně

Uzavření squashe

Dovolujeme si Vás upozornit, že od 1. srpna bude squash z provozních důvodů mimo provoz. Děkujeme za pochopení.
Lázně Aurora

Pravidelná odstávka bazénového komplexu pro rok 2019 a rok 2020

Pravidelná odstávka bazénového komplexu Lázní Aurora pro rok 2019 je plánována v termínu 15.-19. prosince 2019 a v roce 2020 je odstávka plánována v termínu 7. -11. června 2020. Odstávka se netýká provozů sauna a fitnesscentrum.

Lázně Aurora

NYNÍ AKCE 500 Kč!

Přivezte si z domova od svého lékaře potvrzení o absolvování povinné lékařské konzultace a získáte od nás 500 Kč/osoba. Platí do 15. srpna 2019. Více informací o akci naleznete ZDE.