Speciálně pro ženy je určena exkluzivní Kleopatřina masáž, omlazující a relaxační aromaterapeutická masáž inspirovaná zvyklostmi královen starobylého Egypta.
Receptura vonného oleje Queen of Egypt, využívaného k masáži, pochází ze starého Egypta, kdy byla používána urozenými dámami pro zachování mládí, krásy a přitažlivosti.
Díky němu tato masáž pečuje o pleť do hloubky, bojuje proti známkám stárnutí, regeneruje, vyživuje a vyhlazuje pokožku. Dotyk jemné exotické vůně s nádechem myrhy, vzácných dřevin a exotických květů vás zahalí jako něžný závoj, hýčká sebevědomí a zdůrazňuje ženskou krásu a atraktivitu. 

Relaxační aromaterapeutická masáž pečuje o pleť do hloubky, bojuje proti známkám stárnutí, regeneruje a vyhlazuje pokožku. Díky zákonům aromaterapie dodává pocit ženské sebedůvěry,

Tato poukázka opravňuje k absolvování Kleopatřiny masáže (50 min.) pro 1 osobu. 

Poukázku je možné využít od 18. 5. 2020 a platnost poukázky je prodloužena do 31. 5. 2021.

Naše služby

Patříme k české špičce v oboru lázeňství. Při řešení zdravotních problémů klientů dlouhodobě dosahujeme výborných výsledků.

Lázeňská péče

Specializujeme se na léčbu poruch pohybového aparátu. Přírodním léčivým zdrojem je u nás slatina. V našich řadách pracují skvělí odborníci.

Ubytování

Nabízíme příjemné a komfortní pokoje a apartmány kategorie hotel 4*. Wi-fi free je samozřejmostí.

Stravování

Na vysokou kvalitu stravování dbáme v našich jídelnách i restauracích. K lázeňské pohodě kvalitní gastronomie prostě patří.

Aktuální informace

Důležité novinky nebo lázeňský časopis k ranní kávě

Lázně Aurora

Omezení dráhy pro intenzivní plavání

Dovolujeme si Vás upozornit, že dne 21. 2. 2020 od 18.00 do 19.45 hodin bude uzavřena dráha pro intenzivní plavání. Děkujeme za pochopení.
Lázně Aurora

Únorová akce 15% sleva

Připravili jsme pro Vás speciální únorovou nabídku 15% slevy. Zadejte slevový kód UNOR2020 při objednání pobytu a máte od nás 15% slevu na pobyt! Těšíme se na Vás!

Lázně Aurora

Omezení provozu fittness

Dovolujeme si Vás upozornit na omezení fitness v tomto termínu:

  • 22. 2. 2020 v čase 9:00 - 11:00 hod. ZAVŘENO

Děkujeme za pochopení.