Kombinace zábal Para - Alga a Chlorellová masáž.

Para-alga označuje spojení dvou látek – parafínu a Chlorelly (algae je latinsky řasa). Parafínový vosk je bohatý na vitamíny a kolagen, třeboňská Chlorella na olej, vitamíny, minerály, stopové prvky i další hodnotné přírodní látky.

Při kontaktu Para-algy s pokožkou dochází vlivem přenosu tepla k jejímu prokrvení, které po určité době prostupuje do hlubších sfér k měkkým tkáním. Ty tak mohou rychleji regenerovat a následkem tepla dochází rovněž k jejich uvolnění, tedy i úlevě od případné bolesti.

Protože Para-alga podporuje činnost lymfatického systému, vyplavuje se z těla zároveň i velké množství škodlivých látek. Tento zábal je aplikován jako částečný na záda a hýždě.

Třeboňská Chlorella je sladkovodní řasa, obsahující mnoho vitamínů, minerálů, stopových prvků i dalších hodnotných přírodních látek. Díky tomu a přirozenému obsahu oleje má hydratační a detoxikační účinky.

Tato procedura tedy kombinuje Třeboňskou Chlorellu s masážním olejem a klasickou masáž.

Celotělová masáž umožňuje efektivní vstřebávání užitečných látek z Chlorelly, stimuluje krevní oběh, snižuje napětí ve svalech a snižuje bolestivost svalů a kloubů, čímž napomáhá zvýšit jejich pohyblivost.

Tato poukázka opravňuje k absolvování zábalu a masáže (80 min.) pro jednu osobu.

Naše služby

Patříme k české špičce v oboru lázeňství. Při řešení zdravotních problémů klientů dlouhodobě dosahujeme výborných výsledků.

Lázeňská péče

Specializujeme se na léčbu poruch pohybového aparátu. Přírodním léčivým zdrojem je u nás slatina. V našich řadách pracují skvělí odborníci.

Ubytování

Nabízíme příjemné a komfortní pokoje a apartmány kategorie hotel 4*. Wi-fi free je samozřejmostí.

Stravování

Na vysokou kvalitu stravování dbáme v našich jídelnách i restauracích. K lázeňské pohodě kvalitní gastronomie prostě patří.

Aktuální informace

Důležité novinky nebo lázeňský časopis k ranní kávě

Bertiny lázně

Uzavření squashe

Dovolujeme si Vás upozornit, že od 1. srpna bude squash z provozních důvodů mimo provoz. Děkujeme za pochopení.
Lázně Aurora

Pravidelná odstávka bazénového komplexu pro rok 2019 a rok 2020

Pravidelná odstávka bazénového komplexu Lázní Aurora pro rok 2019 je plánována v termínu 15.-19. prosince 2019 a v roce 2020 je odstávka plánována v termínu 7. -11. června 2020. Odstávka se netýká provozů sauna a fitnesscentrum.

Lázně Aurora

NYNÍ AKCE 500 Kč!

Přivezte si z domova od svého lékaře potvrzení o absolvování povinné lékařské konzultace a získáte od nás 500 Kč/osoba. Platí do 15. srpna 2019. Více informací o akci naleznete ZDE.