Hledat

Novinky

Novinky

Plná verze

Katalog pobytů 2018 je tady! Napište si o něj...

Nový katalog relaxačních pobytů pro rok 2018 je tady! A my Vám jej rádi zašleme přímo k Vám domů. Napište si na e-mail katalog@laznetrebon.cz, do předmětu uveďte "KATALOG 2018", dále Vaši poštovní adresu a můžete se na katalog těšit! Elektronická podoba katalogu ke stažení zde.

Další novinky

Omezení dráhy pro intenzivní plavání

Dovolujeme si Vás upozornit na omezení dráhy pro intenzivní plavání dne 24.4.2018 od 09:00 do 10:00 hodin a 27.4.2018 od 09:00 do 10:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

OTEVÍRÁNÍ LÁZEŇSKÉ SEZONY SE BLÍŽÍ...

Přijměte pozvání na již tradiční slavnostní Otevírání lázeňské sezóny v Třeboni, které se uskuteční v sobotu 26. května 2018. Těšit se můžete na kapelu Monkey Business, Aneta Langerová, Anyalai, Patrola Šlapeto a celý den zakončí velkolepý slavnostní ohňostroj! Volný vstup do bazénových komplexů, průvodcované prohlídky třeboňských lázní a další doprovodný program. Těšíme se na Vás...vstupné je samozřejmě zdarma! Kompletní program slavnostního Otevírání lázeňské sezony ke stažení zde.

Úschovna jízdních kol

Úschovna jízdních kol zahájí svůj provoz od čtvrtku 5. dubna 2018. Děkujeme za pochopení.

Červnový speciál v Auroře

Připravili jsme pro Vás speciální pobyt v Lázních Aurora: 5-denní pobyt „Červnový speciál v Auroře“ v termínu 10. - 14. června 2018. Přijeďte do Lázní Aurora, kde si odpočinete a načerpáte nové síly. Těšíme se na Vás!

Restaurace Harmonie

V restauraci Harmonie jsme pro Vás připravili speciální březnovou nabídku:

PŘEDKRM:
Nadívané velikonoční vajíčko žloutkovou pěnou s uzeným lososem, čerstvý chléb s pažitkovým máslem
POLÉVKA:
Jarní polévka z listového špenátu, petrželový svitek s uzeným masem
HLAVNÍ CHODY:
Kuřecí roláda plněná špenátem, kozím sýrem a tomaty, bramborovo-zeleninové pyré
Medailonky z vepřové panenky podávané na grilovaném fenyklu s bylinkami, pečené zámecké brambory se slaninou a jarní cibulkou
DEZERT: 
Žloutkový věneček podávaný na malinové redukci

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme Vám dobrou chuť!!

                

Speciální pobyt - "Léto s Bertou"

Připravili jsme pro Vás speciální 7denní pobyt v Bertiných lázních „Léto s Bertou“ v období 1.6. - 31.8.2018. Těšíme se na Vás!

Nové pokoje kategorie Zahradní Superior

Od ledna 2018 nabízíme pro klienty nově zrekonstruované pokoje kategorie Zahradní Superior**** v budově D. Těšíme se na Vás!!

Rekonstrukce Bertiných lázní

Dovolujeme si Vás upozornit, že Bertiny lázně budou od 1.9.2018 z důvodu rekonstrukce uzavřeny. Děkujeme za pochopení.

Internetová místnost

Vážení hosté, z důvodu rekonstrukce prostor je od pondělí 5.2.2018 internetová místnost přesunuta na Zimní zahradu. Děkujeme za pochopení.

Lázeňská prodejna

Dovolujeme si Vás upozornit, že z důvodu rekonstrukce prostor bude Lázeňská prodejna od středy 31. ledna uzavřena. Děkujeme za pochopení.