Lednová akce 20% sleva

Slatinné lázně Třeboň

Speciální lednová akce v termínu 3. - 31. ledna 2022

AKČNÍ 20 % SLEVA NA VŠECHNY POBYTY V LÁZNÍCH AURORA a BERTINÝCH LÁZNÍ

Slevový kód: LEDEN2022

Připravili jsme pro Vás speciální lednovou akci - 20 % sleva - na všechny nové pobyty realizované v termínu 3. - 31. ledna 2022 při zadání slevového kódu LEDEN2022. Nabídka platí pouze na nové objednávky od 1. 12. 2021 realizované online na našich webových stránkách www.laznetrebon.cz. Těšíme se na Vás!

Speciální nabídku není možné dále kombinovat s věrnostním programem Sphere, s benefitními programy (např. Sodexo, UP apod.) či FKSP.

Aktuální informace

Důležité novinky nebo lázeňský časopis k ranní kávě

Slatinné lázně Třeboň

Informace pro zdravotníky - slevové vouchery

Vážení zdravotníci, výzva MZ ČR na možnost čerpání voucheru ve výši 8000 Kč na léčebně rehabilitační pobyty v třeboňských lázních byla prodloužena také na rok 2022. Je však cílena výhradně pro příspěvkové organizace v přímé působnosti Ministerstva zdravotnictví ČR. Proto, prosím, ověřte před rezervací pobytu, zda je váš zaměstnavatel právě tou organizací, která voucher může uplatnit a tedy jej uhradit. Seznam příspěvkových organizací v přímé působnosti MZ ČR naleznete ZDE. Děkujeme za pochopení. Nabídku pobytů v obou lázeňských domech naleznete ZDE.

Slatinné lázně Třeboň

Využijte slevový voucher 2000 Kč také do našich lázní

Vážení klienti, jistě jste zaznamenali možnost využít slevový voucher ve výši 2000 Kč na váš pobyt. Také oba naše lázeňské domy se do akce se Svazem léčebných lázní zapojily. Dále v této novince naleznete podmínky, za kterých je možné vámi vygenerovaný voucher uplatnit (můj voucher).

Protože je o uplatnění voucherů značný zájem, jsou pro oba lázeňské domy na měsíc březen 2022 uvolněné kapacity již vyčerpány. O případném navýšení počtu vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

Více informací
Slatinné lázně Třeboň

Komplexní a příspěvková lázeňská péče

Vážení klienti,

připravili jsme pro Vás speciální nabídku na zimní měsíce pro klienty na komplexní a příspěvkovou lázeňskou péči s bonusy. Těšíme se na Vás.

Více informací