Hledat

Novinky

Novinky

Plná verze

Nové podmínky a bonusy věrnostního programu

Dovolujeme si Vás upozornit na nové podmínky a bonusy věrnostního programu Sphere, které platí od 1.1.2018. Více informací naleznete ZDE. Děkujeme za pochopení.

Další novinky

Znovuotevření Bowling Baru

Od 15. října zveme všechny na znovuotevření Bowling Baru. Rezervovat bowlingové dráhy můžete na našich webových stránkách. Těšíme se na Vás.

Odstávka bazénového komplexu pro rok 2019

Pravidelná odstávka bazénového komplexu Bertiných lázní je pro rok 2019 plánována v termínu 17. – 21. února 2019. Děkujeme za pochopení.

Omezení provozu bazénového komplexu

Bazénový komplex wellnesscentra bude z důvodu plavecké výuky žáků ZŠ Třeboň každé pondělí - čtvrtek v termínu 17.9. - 18.10.2018 vždy od 8 do 10 hodin uzavřen. Děkujeme za pochopení.

Revitalizace saunového prostoru

Dovolujeme si Vás upozornit, že v termínu 20. 8. – 15. 10. 2018 bude probíhat revitalizace saunového prostoru ve Wellnesscentru Aqua viva. Provoz bazénového komplexu, fitness, tělocvičny a squashe nebude omezen. Děkujeme za pochopení.

Vánoční a silvestrovské pobyty jsou tady!!

Připravili jsme pro Vás vánoční a silvestrovské pobyty:

Přijeďte do Třeboně a prožijte s námi vánoční svátky a konec roku 2018. Těšíme se na Vás v Lázních Aurora!

Vánoční pobyt v Bertiných lázních

Připravili jsme pro Vás vánoční pobyt:

Přijeďte do Třeboně a prožijte s námi vánoční svátky. Těšíme se na Vás v Bertiných lázních!

Speciální pobyty v Bertiných lázních

Připravili jsme pro Vás speciální pobyty v Bertiných lázních: 4-denní pobyt „Podzimní relax v Bertě“ a 7-denní pobyt „Podzimní speciál v Bertě“. Nabídka platí od 1. září do 31. října 2018. Přijeďte do Bertiných lázní, kde si odpočinete a načerpáte nové síly. Těšíme se na Vás!

Nové pokoje kategorie Zahradní Superior

Od ledna 2018 nabízíme pro klienty nově zrekonstruované pokoje kategorie Zahradní Superior**** v budově D. Těšíme se na Vás!!

Stornopoplatky Slatinných lázní Třeboň

S platností od 1.1.2018 došlo k úpravě obchodních podmínek Slatinných lázní Třeboň v bodu číslo 4. Stornopoplatky. Bližší informace a jejich novou podobu naleznete zde.

Katalog pobytů 2018 je tady! Napište si o něj...

Nový katalog relaxačních pobytů pro rok 2018 je tady! A my Vám jej rádi zašleme přímo k Vám domů. Napište si na e-mail katalog@laznetrebon.cz, do předmětu uveďte "KATALOG 2018", dále Vaši poštovní adresu a můžete se na katalog těšit! Elektronická podoba katalogu ke stažení zde.