Aktuálně k nástupu do lázní od 22. listopadu 2021

Slatinné lázně Třeboň

Vážení klienti, s platností od 22. listopadu 2021 se mění pravidla příjmu klientů na pobyty v lázních v souvislosti s prokázáním bezinfekčnosti. Očkovaní klienti a klienti, kteří prodělali toto onemocnění do 180 dní od pozitivního testu, mohou bez dalších omezení na pobyt nastoupit. Podrobnější info čtěte dále.

Od 22. 11. 2021, prosím, předložte při nástupu do lázní (s výjimkou dětí do 12 let věku):

  • národní nebo EU certifikát o provedeném očkování proti Covid-19 v papírové nebo digitální podobě, pokud uběhlo nejméně 14 dní od dokončeného očkování (platí pro jednodávkové a dvoudávkové schéma).
  • potvrzení o prodělaném onemocnění Covid-19, pokud od pozitivního RT-PCR nebo antigenního testu neuplynulo více než 180 dnů
  • záznam z ISIN, že klient nemůže být ze zdravotních důvodů očkován. Tento klient pak navíc předloží při nástupu do lázní negativní RT-PCR test ne starší 72 hodin.

Neočkovaní klienti, nastupující na komplexní nebo příspěvkovou lázeňskou péči, se mohou navíc prokázat výlučně negativním RT-PCR testem, ne starším než 72 hodin.

Neočkovaní klienti, nastupující jako samoplátci na léčebné pobyty Vital a Spa a na léčebně rehabilitační pobyty (6+ nocí) se mohou navíc prokázat výlučně negativním RT-PCR testem, ne starším 72 hodin.

Neočkovaní klienti samoplátci na wellness pobyty (2-3 noci) nebudou na pobyt přijati. Výjimkou je doložení záznamu z ISIN, že klient nemůže být ze zdravotních důvodů očkován. Tento klient pak navíc předloží při nástupu do lázní negativní RT-PCR test ne starší 72 hodin.

Rychlé antigenní testy již nebudou při prokázání bezinfekčnosti akceptovány a klient nebude na pobyt přijat.

 

Mimořádná opatření k nástupu do lázní od 22. 11. 2021 ke stažení ZDE.

Aktuální informace

Důležité novinky nebo lázeňský časopis k ranní kávě

Slatinné lázně Třeboň

Informace pro zdravotníky - slevové vouchery

Vážení zdravotníci, výzva MZ ČR na možnost čerpání voucheru ve výši 8000 Kč na léčebně rehabilitační pobyty v třeboňských lázních byla prodloužena také na rok 2022. Je však cílena výhradně pro příspěvkové organizace v přímé působnosti Ministerstva zdravotnictví ČR. Proto, prosím, ověřte před rezervací pobytu, zda je váš zaměstnavatel právě tou organizací, která voucher může uplatnit a tedy jej uhradit. Seznam příspěvkových organizací v přímé působnosti MZ ČR naleznete ZDE. Děkujeme za pochopení. Nabídku pobytů v obou lázeňských domech naleznete ZDE.

Slatinné lázně Třeboň

Využijte slevový voucher 2000 Kč také do našich lázní

Vážení klienti, jistě jste zaznamenali možnost využít slevový voucher ve výši 2000 Kč na váš pobyt. Také oba naše lázeňské domy se do akce se Svazem léčebných lázní zapojily. Dále v této novince naleznete podmínky, za kterých je možné vámi vygenerovaný voucher uplatnit (můj voucher).

Protože je o uplatnění voucherů značný zájem, jsou pro oba lázeňské domy na měsíc březen 2022 uvolněné kapacity již vyčerpány. O případném navýšení počtu vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

Více informací
Slatinné lázně Třeboň

Komplexní a příspěvková lázeňská péče

Vážení klienti,

připravili jsme pro Vás speciální nabídku na zimní měsíce pro klienty na komplexní a příspěvkovou lázeňskou péči s bonusy. Těšíme se na Vás.

Více informací