Aktuální informace

Vážení klienti,

s platností od 19. ledna 2021 se Slatinné lázně Třeboň s.r.o. rozhodly dočasně nevyužívat kapacit lázeňského domu Berta. Do odvolání budou všechny Vámi rezervované pobyty (komplexní a příspěvková lázeňská péče, samoplátecké léčebně rehabilitační pobyty) realizovány v Lázních Aurora.

Pro další informace kontaktujte, prosím, rezervační kancelář Bertiných lázní. Pracovnice rezervační kanceláře jsou pro Vás k dispozici od pondělí do pátku v čase 8.00 – 15.00 hodin na e-mailu rezervace@berta.cz nebo na telefonu 384 754 555.

Děkujeme za pochopení a věřte, že i v Lázních Aurora pohladíme Vaše tělo i duši.

Vítejte v Bertiných lázních

V oáze klidu v centru historické Třeboně - uprostřed rybníkářské krajiny jižních Čech!

Bertiny lázně, založené roku 1883, se nacházejí v těsné blízkosti historického centra Třeboně, obtékány klenotem jižních Čech, Zlatou stokou, díky čemuž si můžete plně vychutnat klidnou atmosféru starobylého města ve spojení s přírodou.

Specializují se na léčení poruch pohybového aparátu, revmatických chorob, poúrazových a pooperačních stavů a celkovou rekondici těla i mysli.

Součástí lázeňského komplexu jsou restaurace, bary, plavecký bazén, sauna a moderně vybavený Sport park, který nabízí nejrůznější formy aktivního odpočinku, zahrnující tenisovou halu, venkovní tenisové kurty, squash, fitness a bowling.

Více o nás

Prozkoumejte naši nabídku

Zvolte si pobyt podle Vašich představ

Lázeňská symfonie (4 dny)

  • Načerpejte nové síly v naší péči

Třeboňské osvěžení (4 dny)

  • Prodloužený víkend v Bertiných lázních

Chuť Třeboně (4 dny)

  • Načerpejte nové síly všemi smysly při pobytu v Bertě

Naše služby

Patříme k české špičce v oboru lázeňství. Při řešení zdravotních problémů klientů dlouhodobě dosahujeme výborných výsledků.

Lázeňská péče

Specializujeme se na léčbu poruch pohybového aparátu. Přírodním léčivým zdrojem je u nás slatina. V našich řadách pracují skvělí odborníci.

Ubytování

Nabízíme příjemné a komfortní pokoje a apartmány kategorie hotel 4*. Wi-fi free je samozřejmostí.

Stravování

Na vysokou kvalitu stravování dbáme v našich jídelnách i restauracích. K lázeňské pohodě kvalitní gastronomie prostě patří.

Aktuální informace

Důležité novinky nebo lázeňský časopis k ranní kávě

Bertiny lázně

Důležitá informace pro klienty Bertiných lázní

Vážení klienti,
s platností od 19. ledna 2021 se Slatinné lázně Třeboň s.r.o. rozhodly dočasně nevyužívat kapacit lázeňského domu Berta. Více informací
Bertiny lázně

Pravidelná odstávka bazénového komplexu pro rok 2021

Dovolujeme si Vás upozornit na pravidelnou odstávku bazénového komplexu Bertiných lázní, která je plánována pro rok 2021 v termínu 6.-10. června. Děkujeme za pochopení.

Video prohlídka

Naše lázně v krátkých filmech

Přihlašte se k odběru novinek e-mailem