Aktuální informace

Vážení klienti,

nařízením vlády ČR ze dne 26. 10. 2020 bude od středy 28. 10. 2020 poskytována lázeňská péče v třeboňských lázních pouze klientům zdravotních pojišťoven (komplexní a příspěvková lázeňská péče). Z tohoto důvodu není možné v termínu od 28. 10. 2020 do odvolání přijímat klienty na samoplátecké léčebně-rehabilitační pobyty. Pro posunutí termínu Vašeho pobytu, prosím, kontaktujte písemně rezervační kancelář na e-mailu rezervace@aurora.cz či rezervace@berta.cz.

Děkujeme za pochopení.

Vítejte v Bertiných lázních

V oáze klidu v centru historické Třeboně - uprostřed rybníkářské krajiny jižních Čech!

Bertiny lázně, založené roku 1883, se nacházejí v těsné blízkosti historického centra Třeboně, obtékány klenotem jižních Čech, Zlatou stokou, díky čemuž si můžete plně vychutnat klidnou atmosféru starobylého města ve spojení s přírodou.

Specializují se na léčení poruch pohybového aparátu, revmatických chorob, poúrazových a pooperačních stavů a celkovou rekondici těla i mysli.

Součástí lázeňského komplexu jsou restaurace, bary, plavecký bazén, sauna a moderně vybavený Sport park, který nabízí nejrůznější formy aktivního odpočinku, zahrnující tenisovou halu, venkovní tenisové kurty, squash, fitness a bowling.

Více o nás

Prozkoumejte naši nabídku

Zvolte si pobyt podle Vašich představ

Vánočně-silvestrovský pobyt (11 dní)

  • Nejkrásnější svátky v roce v Třeboni

Vánoce v Bertě (7dní)

  • Prožijte vánoční svátky s námi...

Silvestr v Bertě (5 dní)

  • Pánové a dámy, prožijte konec roku 2020 s námi...

Naše služby

Patříme k české špičce v oboru lázeňství. Při řešení zdravotních problémů klientů dlouhodobě dosahujeme výborných výsledků.

Lázeňská péče

Specializujeme se na léčbu poruch pohybového aparátu. Přírodním léčivým zdrojem je u nás slatina. V našich řadách pracují skvělí odborníci.

Ubytování

Nabízíme příjemné a komfortní pokoje a apartmány kategorie hotel 4*. Wi-fi free je samozřejmostí.

Stravování

Na vysokou kvalitu stravování dbáme v našich jídelnách i restauracích. K lázeňské pohodě kvalitní gastronomie prostě patří.

Aktuální informace

Důležité novinky nebo lázeňský časopis k ranní kávě

Bertiny lázně

Pravidelná odstávka bazénového komplexu pro rok 2020 a rok 2021

Dovolujeme si Vás upozornit na pravidelnou odstávku bazénového komplexu Bertiných lázní, která je plánována pro rok 2020 v termínu 15.-20. prosince 2020 a pro rok 2021 v termínu 6.-10. června 2021. Děkujeme za pochopení.

Video prohlídka

Naše lázně v krátkých filmech

Přihlašte se k odběru novinek e-mailem