Hledat

https://www.laznetrebon.cz/uploads/images/lt_DSC_1324_1.jpg - Věrnostní program

Věrnostní program

Získejte novou věrnostní kartu s možností slevy!

Plná verze

Slatinné lázně Třeboň s.r.o. (Lázně Aurora a Bertiny lázně) Vám od 1.1. 2006 nabízejí možnost získání věrnostní klientské karty.

Nárok na vystavení karty a s ní spojené výhody získává klient při zakoupení pobytů v délce trvání nejméně 12 nocí společně se stravováním a čerpáním procedur v obou našich
lázeňských domech (nevztahuje se na pobyty absolvované před 1.1.2006, komplexní pobyty hrazené zdravotními pojišťovnami, pobyty zakoupené u cestovních kanceláří či na pobyty hotelového typu).

Hostům, kteří absolvovali v třeboňských lázních příspěvkovou lázeňskou péči, budou noci do věrnostního programu počítány od dubna 2011.

Karta je vystavovaná na jméno a je nepřenosná (sleva na pobyt a další služby bude poskytnuta pouze konkrétnímu držiteli karty, nikoliv dalším osobám). Výhody je možno uplatnit v obou lázeňských domech. Jednotlivé pobyty se sčítají bez časového omezení. Věrnostní kartu vydávají na požádání rezervační kanceláře obou lázeňských domů po ukončení pobytu, během kterého vznikl na tuto kartu nárok. Pokud nárok na posunutí do další úrovně věrnostního programu vznikl v průběhu Vašeho pobytu v lázních, budete moci výhody s tímto spojené čerpat až při dalším pobytu (posunutí do další úrovně věrnostního programu bude provedeno po ukončení pobytu).

Výhody majitelů věrnostních klientských karet

(níže uvedené výhody věrnostního programu nelze čerpat při komplexní lázeňské péči hrazené zdravotní pojišťovnou)

Slevy věrnostního programu SphereCard nelze uplatnit na program Ticket Benefits.

Všem držitelům věrnostních karet vydaných před 1.11.2012 doporučujeme bezplatnou výměnu karty při osobní návštěvě na rezervačním oddělení lázní. Nenechte se připravit o výhody programu SPHERE!


SLEVY V TŘEBOŇSKÝCH LÁZNÍCH NELZE UPLATNIT na úhradu regulačního poplatku, lázeňské taxy a doplatků při KLP (komplexní lázeňské péči). V Lázních Aurora slevy nelze uplatnit v úschovně kol, na nákup dárkových poukázek ve finanční hodnotě (100, 500 a 1000 Kč), na cenově zvýhodněné služby nebo na úhradu Denního menu v restauraci Harmonie, při nákupu v lázeňské prodejně, Infocentru Lázní Aurora (mimo vstupenek v předprodeji na kulturní a společenské akce pořádané lázněmi). Slevy v třeboňských lázních dále nelze uplatnit na zakoupení vstupenek na kulturní a společenské akce před začátkem představení přímo u vstupu (netýká se kina Světozor). V Bertiných lázních slevy nelze uplatnit na nákup dárkových poukázek ve finanční hodnotě (100, 500 a 1000 Kč), na cenově zvýhodněné služby (např. balíčky vstupenek do bazénu apod.), nebo na úhradu Denního menu v restauraci Adéla.

Slevu lze uplatnit v hlavní recepci Bertiných lázní při zakoupení vstupenky na kulturní a společenské akce pořádané jak Bertinými lázněmi, tak Lázněmi Aurora pouze však v předprodeji, nikoliv přímo na místě před začátkem představení.

S věrnostní kartou Slatinných lázní Třeboň můžete zároveň využívat výhody a slevy v rámci programu Sphere Card na více než 9000 obchodních místech v České a Slovenské republice. Karty Sphere card přinášejí svým držitelům přímé výhody a slevy od 5 do 30% i více. Kompletní a aktuální databázi všech poskytovatelů výhod a slev najdete na www.sphere.cz.  Obchodní místa a provozovny jsou vždy označeny samolepkou a logem Sphere card a na vstupních dveřích či výloze, případně samolepkou na pokladně, stojánkem či certifikátem s uvedením poskytovaných slev. Uplatnění slevy nahlaste obsluhujícímu personálu vždy před placením a zároveň se prokažte svojí platnou kartou Sphere card. Karta s věrnostním programem je vždy vystavena na jméno držitele, je opatřena datem platnosti, individuálním čárovým kódem a je nepřenosná. Tato karta se nemusí aktivovat a není kreditní ani platební. Výhody programu Sphere card nelze kombinovat s dalšími slevami, akcemi či jinak zvýhodněným zbožím nebo službami.

Věříme, že budete spokojeni s výhodami, které Vám věrnostní karta Slatinných lázní Třeboň ve spolupráci se Sphere card přinese.

Přejeme mnoho úspěšných a výhodných nákupů a těšíme se na Vaši návštěvu v třeboňských lázních!

SphereCard v otázkách a odpovědích:

Věrnostní kartu zatím nemám, ale byl jsem jako samoplátce 12 dní (11 nocí) v Bertiných lázních a 14 dní (13 nocí) v Lázních Aurora. Co se mi započítá do nové věrnostní karty Sphere?
Do nového věrnostního programu se sčítají pobyty z obou lázeňských domů, takže ihned získáte Sphere card se stříbrnou úrovní, protože jste v našich lázních strávil minimálně 24 nocí. Veškeré další služby v obou našich lázních tak budete mít se slevou 10 %.

V čem je Sphere card výhodnější?
Především její držitelé mají, podle úrovně karty, slevy ve výši 10, 12 či 15 % na veškeré služby poskytované oběma lázeňskými domy a další výhody. Slevy se nevztahují pouze na úhradu lázeňské taxy, ale také na nákup v lázeňské prodejně Lázní Aurora, na nákup dárkových poukázek ve finanční hodnotě 100, 500 a 1000 Kč nebo na cenově zvýhodněné služby, jako například balíčky vstupenek do bazénu, apod.

Kdo má nárok na získání věrnostní karty Sphere?
Nárok na vystavení karty a s ní spojené výhody získává klient při zakoupení pobytů v délce trvání nejméně dvanácti nocí společně se stravováním a čerpáním procedur v obou našich lázeňských domech (nevztahuje se na pobyty absolvované před 1. 1. 2006, komplexní pobyty hrazené zdravotními pojišťovnami, pobyty zakoupené u cestovních kanceláří či na pobyty hotelového typu).

Jsem právě na relaxačním pobytu v lázních, mám bronzovou kartu a v průběhu pobytu jsem přesáhla počet nocí potřebných k postupu do stříbrné úrovně. Chtěla bych čerpat výhody spojené se stříbrnou kartou již nyní. Je to možné?
Bohužel není. Výhody spojené s vyšší úrovní věrnostní karty je možné čerpat až při příštím pobytu.

Mám klientskou Sphere card od Reiffeisenbank. Musím mít i klientskou kartu třeboňských lázní?
S jakoukoli jinou klientskou kartou budete mít u nás slevu stále „jen“ 10 %. S klientskou kartou vydanou třeboňskými lázněmi se můžete dostat na slevy 12 až 15 % a zároveň získat i další výhody, takže záleží pouze na vás, jestli si požádáte i o naši.

Mám zájem o věrnostní kartu třeboňských lázní, kam jezdím již několik let, a nyní k vám opět pojedu, jenomže si nepamatuji délku ubytování (počet nocí). S jakými výhodami dostanu věrnostní kartu?
V naší databázi evidujeme všechny hosty od 1. ledna 2006, včetně jejich procedur. Takže když přijedete, nahlásíte se a požádáte o vydání věrnostní karty Sphere, naši zaměstnanci přesně zjistí, kdy a jaké pobyty jste u nás absolvovala v obou lázeňských domech. Dosáhnete-li počtu 12 nocí (10 %), okamžitě dostáváte kartu s bronzovou úrovní a slevou 10 % na veškeré lázeňské služby, při dosažení 30 nocí stříbrnou úroveň a 12% slevu, při dosažení 70 nocí zlatou úroveň a slevu 15 % a při dosažení 200 nocí VIP Sphere card a 15% slevu na veškeré lázeňské služby.

Musí se karta Sphere card aktivovat?
Karta Sphere card se nemusí nikde aktivovat, pokud není vydána některým z bankovních domů.

Je karta Sphere card platební či kreditní?
Karta Sphere card může být platební či kreditní, ale pouze v případě, že ji klient obdrží od své banky. Věrnostní karta Sphere card vydaná Slatinnými lázněmi Třeboň není ani kreditní, ani platební kartou.

Slyšel jsem, že připravujete speciální pobyt, který bude oproti jiným pobytům ve stejném období finančně zvýhodněn. Mohu na tento pobyt využít další slevu s věrnostní kartou Sphere?
Výhody programu Sphere card nelze kombinovat s dalšími slevami, akcemi či jinak zvýhodněným zbožím nebo službami. Na našich internetových stránkách budete vždy o možnosti uplatnění slevy na konkrétní speciální pobyt informováni.

Co mám dělat, když jsem kartu ztratil nebo mi byla odcizena?
Pokud vám byla karta odcizena nebo jste ji ztratil, obraťte se na Klientservis Sphere či na obchodníka, který vám kartu vydal. V našem případě na rezervační oddělení Bertiných lázní či Lázní Aurora.

Získala jsem kartu od Slatinných lázní Třeboň, mohu využívat slevy také v síti obchodních partnerů Sphere card?
Samozřejmě, pokud je na jakékoliv co-brandované kartě logo Sphere card, můžete využívat celou síť poskytovatelů výhod a slev.

Platí Sphere card vydaná v Čechách i na Slovensku?
Ano, kartu Sphere card můžete využívat na všech více než 9000 obchodních místech v České a Slovenské republice a naopak.

Jak poznám obchodníky, kteří poskytují slevy na karty Sphere card?
Všechna obchodní místa jsou označena samolepkou na vstupních dveřích nebo výloze, případně stojánkem a certifikátem. Navíc kompletní a aktuální databázi všech poskytovatelů výhod a slev najdete vždy na www.sphere.cz.

Jakým způsobem se mohu dozvědět o novinkách věrnostního programu Sphere card?
Zdarma se zaregistrujte na stránkách www.sphere.cz a budete pravidelně dostávat e-mailem novinky ze světa Sphere card formou e-NEWS. V lázních při vydání nebo výměně karty nahlásíte svou e-mailovou adresu a novinky vám budou chodit každých 14 dní automaticky.

Jak mám nakupovat v e-shopech s kartou Sphere card?
Jednoduše – při objednávce uveďte číslo EAN, neboli číslo čárového kódu vaší karty Sphere card. Pokud nelze zadat čárový kód, uveďte do poznámky objednávky, že jste držitelem Sphere card.

Mám věrnostní kartu Bertiných lázní a chci ji vyměnit za novou. Můžete mi ji poslat poštou?
Poštou karty bohužel nevyměňujeme, musíte přijet osobně a na rezervačním oddělení vám rádi kartu vymění.