Masáž radosti

Tělové ošetření, které díky dokonalému synergickému působení esenciálních olejů z ovoce a květů obnovuje pocity naděje, optimismu a radosti ze života. Revitalizující síla přírody dodává pokožce hydrataci, regeneraci a hloubkovou výživu, povzbuzuje sebedůvěru, dodává nadhled a psychický klid.

Koupit v e-shopu za CZK 850,00

Rituál krásy a mládí

Skutečný rituál zdraví a krásy je zaměřený na relaxaci a komplexní omlazení těla. Extrakty vzácných dřevin, exkluzivní výtažky ušlechtilých květů a drahocenné oleje navrací pokožce krásu, jemnost a pružnost a dodává jí mladistvou zář. Jedinečná kompozice aromaterapeutických složek přináší dokonalý smyslový požitek a probouzí pocity krásy, štěstí a harmonie.

Koupit v e-shopu za CZK 1.450,00

Relaxace pro unavená záda a nohy

Po masáži zad bylinným olejem následuje příjemná, uvolňující masáž chodidel a nohou speciálním krémem.

Koupit v e-shopu za CZK 900,00

Konopná masáž

Částečná masáž šíje, zad a hýždí kvalitním 100% přírodním konopným olejem.

Koupit v e-shopu za CZK 530,00

Hloubková konopná masáž dlaní a chodidel

Masáž je zaměřená na velmi důkladné uvolnění drobných kloubů, svalů a šlach na chodidlech, nártech, kotnících, zápěstích, dlaních a prstech. Technika masáže je zaměřena na propracování hlubších vrstev tkáňové struktury svalů a fascií.

Koupit v e-shopu za CZK 900,00

Konopný rituál

Relaxační rituál kombinující částečnou konopnou masáž s hloubkovou masáží dlaní a chodidel. Rituál začíná krátkou sprchou, následuje částečná masáž šíje, zad a hýždí konopným olejem.

Koupit v e-shopu za CZK 1.350,00

Masáž vonnou svíčkou Maui

Celotělová masáž, lehce parfémovaná a hluboce relaxační. Díky zahřátí se vosk přemění na masážní olej, který má pro pleť zjemňující a vyživující účinky.

Indická antistresová masáž

Léčivé ošetření hlavy, šíje, ramen a horní části paží. Relaxuje, odstraňuje nespavost a stavy úzkosti, bolesti očí, napětí v ramenou, šíji, harmonizuje organismus.

Koupit v e-shopu za CZK 750,00

Reflexní masáž plosky nohy

Léčebná metoda (druh akupresury) využívající působení tlaku a masáže reflexních plosek na chodidlech. Zde se nacházejí reflexní body, které se chovají jako malá „zrcadla“, odrážející celý organismus. Tato terapie je velice účinná při stresu, únavě a napětí.

Koupit v e-shopu za CZK 900,00

Masáž lávovými kameny

Kameny, které se k masáži používají, obsahují velké množství železa a mají silnou energetickou vibraci. Ohřívají se na 50–60 °C, tím je masáž lávovými kameny kombinací termoterapie (léčba teplem) a masáže. Teplo sálající z kamenů ohřívá pokožku, jež díky tomu lépe vstřebává léčivé oleje a uvolňuje svalstvo.

Koupit v e-shopu za CZK 950,00

Manuální lymfatická masáž

Lymfodrenáž se provádí malým tlakem, pomalým tempem a jemnou hmatovou technikou. Nesmí způsobit žádné bolestivé pocity ani zvýšit prokrvení ošetřovaných partií. Nepoužívají se žádné emulze ani oleje. Předpokladem bezpečného provádění této masáže je znalost anatomie a funkce lymfatického systému, zejména stavby lymfatických cév a průběhu lymfatického řečiště.

Koupit v e-shopu za CZK 1.400,00

Třeboňský rasul

Rasul neboli marocký jíl, se po staletí využívá jako tradiční prostředek pro čistotu pokožky a vlasů. Vyznčuje se vysokou schopností šetrně čistit a zároveň vyživovat pokožku. Během rituálu se nejprve nanáší na celé tělo jíl, který působí jak peeling. Následuje odpočinek na sluneční louce s lehátky, dalším krokem je parní lázeň, která podpoří detoxikační účinek. Tropický déšť nakonec smyje jíl z pokožky.

Peloidokinezioterapie

Díky mnohaletým zkušenostem našich lázeňských odborníků s přírodním léčivým zdrojem jsme pro vás připravili další proceduru využívající třeboňské zlato - slatinu. Tato procedura slouží k uvolnění přetížených drobných kloubů ručních a zápěstí, zlepšení prokrvení měkkých tkání a tím pádem zlepšení jemné motoriky ruky. Ve vaničkách, naplněných hustou směsí slatiny a vody, zahřátou na 39 °C, klient pod dohledem proškoleného personálu vykonává cviky, které jsou vyobrazeny před každou vaničkou.

Koupit v e-shopu za CZK 370,00

  • Chtěli bychom Vás upozornit na povinnou lékařskou konzultaci u osob nad 70 let.
  • Procedury nejsou vhodné pro těhotné ženy.
  • Procedury je možné objednat dva týdny před absolvování procedur na e-mailu: procedury@berta.cz.

Navštivte náš e-shop

Nabízíme nejen relaxační a léčebné pobyty.

Vstoupit do e-shopu

Jednotlivé procedury

Nakupte si z pohodlí Vašeho domova dárkové poukázky na jednotlivé procedury.

Dárkové poukazy v hodnotě

Dárkové poukazy v hodnotě 100 Kč, 500 Kč či 1000 Kč. Výběr služeb je jen na Vás.

Platba on-line

Za zboží můžete zaplatit kartou a nechat jej poslat třeba rovnou příjemci!

Aktuální informace

Důležité novinky nebo lázeňský časopis k ranní kávě

Bertiny lázně

Pravidelná odstávka bazénového komplexu pro rok 2021

Dovolujeme si Vás upozornit na pravidelnou odstávku bazénového komplexu Bertiných lázní, která je plánována pro rok 2021 v termínu 24.-27. října. Děkujeme za pochopení.