Relaxace pro unavená záda a nohy - NOVINKA 2019

Po masáži zad bylinným olejem následuje příjemná, uvolňující masáž chodidel a nohou speciálním krémem.

Koupit v e-shopu za CZK 850,00

Konopná masáž - NOVINKA 2019

Částečná masáž šíje, zad a hýždí kvalitním 100% přírodním konopným olejem.

Koupit v e-shopu za CZK 500,00

Hloubková konopná masáž dlaní a chodidel - NOVINKA 2019

Masáž je zaměřená na velmi důkladné uvolnění drobných kloubů, svalů a šlach na chodidlech, nártech, kotnících, zápěstích, dlaních a prstech. Technika masáže je zaměřena na propracování hlubších vrstev tkáňové struktury svalů a fascií.

Koupit v e-shopu za CZK 850,00

Konopný rituál - NOVINKA 2019

Relaxační rituál kombinující částečnou konopnou masáž s hloubkovou masáží dlaní a chodidel. Rituál začíná krátkou sprchou, následuje částečná masáž šíje, zad a hýždí konopným olejem.

Koupit v e-shopu za CZK 1.300,00

Kouzlo Mrtvého moře

Peeling, zábal a masáž s přípravky z Mrtvého moře jsou ideální kombinací při stresu, únavě i po nemoci a jsou vhodné pro léčbu kožních onemocnění, např. ekzému, psoriázy, akné. Povzbuzují krevní oběh.

Masáž vonnou svíčkou Maui

Celotělová masáž, lehce parfémovaná a hluboce relaxační. Díky zahřátí se vosk přemění na masážní olej, který má pro pleť zjemňující a vyživující účinky.

Koupit v e-shopu za CZK 750,00

Indická antistresová masáž

Léčivé ošetření hlavy, šíje, ramen a horní části paží. Relaxuje, odstraňuje nespavost a stavy úzkosti, bolesti očí, napětí v ramenou, šíji, harmonizuje organismus.

Koupit v e-shopu za CZK 700,00

Reflexní masáž plosky nohy

Léčebná metoda (druh akupresury) využívající působení tlaku a masáže reflexních plosek na chodidlech. Zde se nacházejí reflexní body, které se chovají jako malá „zrcadla“, odrážející celý organismus. Tato terapie je velice účinná při stresu, únavě a napětí.

Koupit v e-shopu za CZK 850,00

Masáž lávovými kameny

Kameny, které se k masáži používají, obsahují velké množství železa a mají silnou energetickou vibraci. Ohřívají se na 50–60 °C, tím je masáž lávovými kameny kombinací termoterapie (léčba teplem) a masáže. Teplo sálající z kamenů ohřívá pokožku, jež díky tomu lépe vstřebává léčivé oleje a uvolňuje svalstvo.

Koupit v e-shopu za CZK 900,00

Manuální lymfodrenáž

Lymfodrenáž se provádí malým tlakem, pomalým tempem a jemnou hmatovou technikou. Nesmí způsobit žádné bolestivé pocity ani zvýšit prokrvení ošetřovaných partií. Nepoužívají se žádné emulze ani oleje. Předpokladem bezpečného provádění této masáže je znalost anatomie a funkce lymfatického systému, zejména stavby lymfatických cév a průběhu lymfatického řečiště.

Koupit v e-shopu za CZK 1.350,00

Třeboňský slatinný rasul

Rasul, Rhassoul, lávová zem, mýdlový kámen neboli marocký jíl, je známý po tisíciletí pro své blahodárné účinky. Jeho název pochází z arabského slova „rassala“, znamenající v překladu koupel. Po staletí se používá jako tradiční prostředek pro očistu pokožky a vlasů. Je bohatý na hořčík, vápník, selen a křemík. Vyznačuje se vysokou schopností šetrně čistit a zároveň vyživovat pokožku. Jako rasul je také označována stará orientální forma parní lázně. Během tohoto relaxačního rituálu se nejprve nanáší na celé tělo směs slatiny a jílu, která působí jako peeling.

Peloidokinezioterapie

Díky mnohaletým zkušenostem našich lázeňských odborníků s přírodním léčivým zdrojem jsme pro vás připravili další proceduru využívající třeboňské zlato - slatinu. Tato procedura slouží k uvolnění přetížených drobných kloubů ručních a zápěstí, zlepšení prokrvení měkkých tkání a tím pádem zlepšení jemné motoriky ruky. Ve vaničkách, naplněných hustou směsí slatiny a vody, zahřátou na 39 °C, klient pod dohledem proškoleného personálu vykonává cviky, které jsou vyobrazeny před každou vaničkou.

Koupit v e-shopu za CZK 350,00

  • Chtěli bychom Vás upozornit na povinnou lékařskou konzultaci u osob nad 70 let.
  • Procedury nejsou vhodné pro těhotné ženy.
  • Procedury je možné objednat dva týdny před absolvování procedur na e-mailu: procedury@berta.cz.

Navštivte náš e-shop

Nabízíme nejen relaxační a léčebné pobyty.

Vstoupit do e-shopu

Jednotlivé procedury

Nakupte si z pohodlí Vašeho domova dárkové poukázky na jednotlivé procedury.

Dárkové poukazy v hodnotě

Dárkové poukazy v hodnotě 100 Kč, 500 Kč či 1000 Kč. Výběr služeb je jen na Vás.

Platba on-line

Za zboží můžete zaplatit kartou a nechat jej poslat třeba rovnou příjemci!

Aktuální informace

Důležité novinky nebo lázeňský časopis k ranní kávě

Bertiny lázně

Rekonstrukce Bertiných lázní

Bertiny lázně jsou z důvodu rozsáhlé rekonstrukce ubytovacích a stravovacích prostor do 17. 5. 2020 uzavřeny.

Bertiny lázně

Uzavření squashe

Dovolujeme si Vás upozornit, že od 1. srpna bude squash z provozních důvodů mimo provoz. Děkujeme za pochopení.