Celková ubytovací kapacita Lázeňského domu Berta je 182 lůžek ve 104 pokojích.

Naši hosté jsou ubytováni ve vkusně vybavených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích či apartmánech, přičemž některé z pokojů nabízí překrásný výhled na městskou památkovou rezervaci.

UPOZORNĚNÍ: Pobyt s domácími mazlíčky je v hlavních budovách Lázeňského domu Berta a penzionech zakázán.


Apartmá Superior

(5 apartmá, dvoupokojové apartmá, max. 3 osoby)
Obývací pokoj a ložnice, koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, sat. TV včetně programů rádií, telefon, lednice (nápoje na přivítání), varná konvice, klimatizace, bezpečnostní schránky, WiFi, župany. Apartmá B7 se nachází v budově B (50 m od hlavní budovy lázní).


Apartmá Klasik

(4 apartmá, dvoupokojové apartmá, max. 3 osoby)
Obývací pokoj a ložnice, koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, sat. TV včetně programů rádií, telefon, lednice (nápoje na přivítání), varná konvice, klimatizace, bezpečnostní schránky, WiFi, župany, balkon.

Kategorie Superior

(10 dvoulůžkových + 7 jednolůžkových pokojů)
Pokoje se samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a WC, fén, lednice, telefon, sat. TV včetně programů rádií, bezpečnostní schránky, WiFi, župany, oddělená lůžka. Některé pokoje s balkonem nebo terasou.

 


 

Kategorie Klasik

(47 dvoulůžkových + 19 jednolůžkových pokojů)
Pokoje se samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a WC, fén, lednice, telefon, sat. TV včetně programů rádií, bezpečnostní schránky, WiFi, oddělená lůžka. Některé pokoje s balkonem nebo terasou.


Kategorie Zahradní Superior

(10 dvoulůžkových pokojů)
Pokoje se samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a WC, fén, lednice, telefon, sat. TV včetně programů rádií, klimatizace, bezpečnostní schránky, WiFi, župany. Pokoje této kategorie se nachází v budově B (50 m od hlavní budovy lázní) a budova D (70 m od hlavní budovy lázní), včetně terasy.


Nástup na pobyt a uvolnění pokojů v den odjezdu při wellness pobytu.

  • V den příjezdu je nástup na pobyt od 14.00 hodin
  • Uvolnění pokojů v den odjezdu do 10.00 hodin
Nerezervujeme čísla pokojů, patra či světové strany.

Aktuální informace

Důležité novinky nebo lázeňský časopis k ranní kávě