Benefity pro zdravotníky 8000 Kč

Vážení zdravotníci, výzva MZ ČR je v tuto chvíli cílena přímo na zdravotnické organizace a je výhradně na tomto zaměstnavateli, jaká pravidla pro pobyty svých zaměstnanců nastaví. Pobyty by měly být LÉČEBNĚ REHABILITAČNÍ, tedy v délce alespoň 6 nocí. Třeboňské lázně mají v současné nabídce obou lázeňských domů několik druhů těchto pobytů a navíc primáři lázní připravili pro regeneraci zdravotníků speciální balíček, nazvaný "Benefity pro zdravotníky". Lázně na tento speciální pobyt poskytly slevu cca 15%, takže s dotací 8000 Kč/osoba je 8 denní pobyt více než zajímavý. Nabídku léčebně rehabilitačních pobytů v Lázních Aurora i Bertiných lázních naleznete zde.

 

 

Prozkoumejte naši nabídku

Zvolte si pobyt podle Vašich představ

Léčebné pobyty

  • Komplexní a příspěvková lázeňská péče

Léčebně rehabilitační pobyty

  • Samoplátecké pobyty na 6 a více nocí

Wellness pobyty

  • Kratší pobyty zaměřené na odpočinek

Naše služby

Patříme k české špičce v oboru lázeňství. Při řešení zdravotních problémů klientů dlouhodobě dosahujeme výborných výsledků.

Lázeňská péče

Specializujeme se na léčbu poruch pohybového aparátu. Přírodním léčivým zdrojem je u nás slatina. V našich řadách pracují skvělí odborníci.

Ubytování

Nabízíme příjemné a komfortní pokoje a apartmány kategorie hotel 4*. Wi-fi free je samozřejmostí.

Stravování

Na vysokou kvalitu stravování dbáme v našich jídelnách i restauracích. K lázeňské pohodě kvalitní gastronomie prostě patří.

Wellness Centrum

Kapacita on-line

47

obsazenost
bazénů

100

kapacita
bazénů

2

obsazenost
sauny

9

kapacita
sauny

Aktuální informace

Důležité novinky nebo lázeňský časopis k ranní kávě

Slatinné lázně Třeboň

Změna provozní doby wellnesscentra od 26. 7. 2021

Vážení klienti, s platností od pondělí 26. července 2021 se mění provozní doba Wellnesscentra Aqua viva. Více informací
Slatinné lázně Třeboň

Aktuálně k nástupu do lázní

AKTUALIZUJEME: Mimořádné vládní opatření platné od 9. července 2021.

Vážení klienti, dovolujeme si Vás upozornit, že antigenní či PCR testování lze od 1. 6. 2021 vykázat na zdravotní pojišťovnu pouze jedenkrát za sedm dníPokud tedy předložíte při nástupu na pobyt starší, již neplatný test, který byl v průběhu 7 dní vykázán na vaši zdravotní pojišťovnu, budete vyzvání k dalšímu testu u nás v lázních, pak ale za poplatek 350 Kč (dle nyní platného ceníku). Děkujeme za pochopení.


Více informací
Slatinné lázně Třeboň

Benefity pro zdravotníky

Vážení zdravotníci, přijímame nyní časté telefonické dotazy, jak je to s objednáním pobytu v našich lázních s možností uplatnit plánované vouchery ve výši 8000 Kč. V tuto chvíli platí to, že výzva MZ ČR je cílena přímo na zdravotnické organizace a je výhradně na tomto zaměstnavateli, jaká pravidla pro pobyty svých zaměstnanců nastaví.

Více informací

Přihlašte se k odběru Lázeňské Pohody
a novinek e-mailem