NOVINKA v nabídce Lázní Aurora. Týdenní pobyt se vstupním lékařským vyšetřením a vybranými procedurami, které Vám pomohou v boji s následky onemocnění Covid-19.  Přijeďte do Třeboně, těšíme se na Vás!

"Skladba procedur u tohoto speciálního pobytu je vybírána cíleně na neduhy, které klienty po onemocnění koronavirem provází. Tak jako je obraz nemoci pestrý a každého zasáhne jiným způsobem, tak i účinek procedur bude velmi individuální. Určitě si neklademe za cíl někoho vyléčit, za týden to ani není možné. Ale chceme vám pomoci nastartovat regeneraci. Pobyt je určen všem, kteří se po prodělání nemoci necítí ve své kůži, ale i těm, jejichž průběh nemoci byl problematický."     MUDr. Karel Bajer, primář Lázní Aurora


Pobyt zahrnuje

Ubytování
  Procedury
   Lázeňský dům
   Stravování
    Bonusy
     Pobyt dále zahrnuje

       

      Cena za pobyt/osoba v Kč

      Typ pokojeMimosezonaHlavní sezona
      Jednolůžkový Superior 13 580 16 520
      Jednolůžkový Superior + balkon 14 780 18 380
      Dvoulůžkový Superior 10 940 13 280
      Dvoulůžkový Superior + balkon 11 660 14 060
      Apartmá Klasik + balkon 12 680 16 400
      Apartmá President + balkon 13 280 17 120
      Apartmá DeLuxe 14 060 17 720
      Apartmá DeLuxe + balkon 14 720 18 500

      Mimosezona: 1. 11.-21. 12 .2021
      Hlavní sezona: 1. 4.-31. 10. 2021

      KLIENTŮM LÉKÁRNY DR. MAX BUDE POSKYTNUTA JEDNORÁZOVÁ SLEVA VE VÝŠI 10 % Z CENY POBYTU.

      Slevový kód: Dr. Max
      Postup uplatnění slevového kódu: do poznámky při on-line rezervaci, prosím, uveďte slevový kód Dr. Max a 10-místné číslo Vaší klientské karty (u čárového kódu). Sleva 10 % z ceny pobytu vám bude odečtena a vrácena při příjezdu v hlavní recepci po předložení a kontrole klientské karty. Sleva platí pro 2 osoby/1 pokoj. Slevu pro klienty lékárny Dr. Max nelze kombinovat s věrnostním programem lázní Sphere.

      Máte už naší věrnostní kartu?


       

      Lázně Třeboň Vám nabízejí věrnostní program Sphere.

      Dárkový poukaz

      V případě, že budete chtít tento pobyt někomu věnovat jako dárek, můžete si dárkový poukaz vytvořit sami. Po uhrazení zálohové faktury obdržíte e-mail s daňovým dokladem k přijaté platbě, ve kterém zároveň naleznete odkaz na vytvoření dárkového poukazu s možností vlastního věnování.

       

      Povinná lékařská konzultace

      Tento pobyt je momentálně bohužel vyprodán.

      Velikonoce v Auroře (8 dní)

      • Léčebně rehabilitační pobyt

      Benefity pro zdravotníky (8 dní)

      • Speciální nabídka Lázní Aurora pro zdravotníky

      Benefity pro zdravotníky (5 dní)

      • Krátký léčebně rahabilitační pobyt pro zdravotníky s možností využítí voucheru 8000 Kč

      Aktuální informace

      Důležité novinky nebo lázeňský časopis k ranní kávě

      Slatinné lázně Třeboň

      Informace pro zdravotníky - slevové vouchery

      Vážení zdravotníci, výzva MZ ČR na možnost čerpání voucheru ve výši 8000 Kč na léčebně rehabilitační pobyty v třeboňských lázních byla prodloužena také na rok 2022. Je však cílena výhradně pro příspěvkové organizace v přímé působnosti Ministerstva zdravotnictví ČR. Proto, prosím, ověřte před rezervací pobytu, zda je váš zaměstnavatel právě tou organizací, která voucher může uplatnit a tedy jej uhradit. Seznam příspěvkových organizací v přímé působnosti MZ ČR naleznete ZDE. Děkujeme za pochopení. Nabídku pobytů v obou lázeňských domech naleznete ZDE.

      Slatinné lázně Třeboň

      Využijte slevový voucher 2000 Kč také do našich lázní

      Vážení klienti, jistě jste zaznamenali možnost využít slevový voucher ve výši 2000 Kč na váš pobyt. Také oba naše lázeňské domy se do akce se Svazem léčebných lázní zapojily. Dále v této novince naleznete podmínky, za kterých je možné vámi vygenerovaný voucher uplatnit (můj voucher).

      Protože je o uplatnění voucherů značný zájem, jsou pro oba lázeňské domy na měsíc březen 2022 uvolněné kapacity již vyčerpány. O případném navýšení počtu vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

      Více informací
      Slatinné lázně Třeboň

      Komplexní a příspěvková lázeňská péče

      Vážení klienti,

      připravili jsme pro Vás speciální nabídku na zimní měsíce pro klienty na komplexní a příspěvkovou lázeňskou péči s bonusy. Těšíme se na Vás.

      Více informací