Pracovní úvazek

  • plný

Náplň práce

  • provádí všeobecnou údržbu celého areálu dle své odborné profese

Požadujeme

  • dokončené SO vzdělání v technickém oboru
  • práce ve správě a údržbě majetku min. 3 roky
  • znalost práce na PC
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost, pracovitost
  • schopnost týmové práce, zkušenost s vedením kolektivu
  • ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí
  • zajímavé finanční ohodnocení dle délky praxe v oboru
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna
  • odborné vzdělávání, profesní rozvoj
  • pestrý sociální program – např. zaměstnanecké stravování za atraktivní cenu, příspěvek k penzijnímu připojištění ve výši Kč 800,- měsíčně, zvýhodněný vstup do wellnesscentra, výhody spojené s poskytnutím karty Sphere Card, odměny u příležitosti pracovního výročí

Aktuální informace

Důležité novinky nebo lázeňský časopis k ranní kávě

Lázně Aurora

Akce 500 Kč nyní v Auroře

Přivezte si z domova od svého lékaře potvrzení o absolvování povinné lékařské konzultace a získáte od nás 500 Kč/osoba. Akce platí od 2. června do 31. října 2022, pouze však v lázeňském domě Aurora. Více informací o akci naleznete ZDE.
Slatinné lázně Třeboň

Prodloužení platnosti poukázek do 31. 3. 2022

Vážení klienti,
nově jsme pro vás prodloužili platnost již zakoupených poukázek, zde naleznete postup.

Více informací