Věrnostní kartu zatím nemám, ale byl jsem jako samoplátce 12 dní (11 nocí) v Bertiných lázních a 14 dní (13 nocí) v Lázních Aurora. Co se mi započítá do nové věrnostní karty Sphere?
Do nového věrnostního programu se sčítají pobyty z obou lázeňských domů, takže ihned získáte Sphere card s bronzovou úrovní, protože jste v našich lázních strávil minimálně 24 nocí. Veškeré další služby v obou našich lázních tak budete mít se slevou 10 %.

V čem je Sphere card výhodnější? 
Především její držitelé mají, podle úrovně karty, slevy ve výši 10, 12 či 15 % na veškeré služby poskytované oběma lázeňskými domy a další výhody. Slevy se nevztahují pouze na úhradu lázeňské taxy, ale také na nákup v lázeňské prodejně Lázní Aurora, na nákup dárkových poukázek ve finanční hodnotě 100, 500 a 1000 Kč nebo na cenově zvýhodněné služby, jako například balíčky vstupenek do bazénu, apod.

Kdo má nárok na získání věrnostní karty Sphere? 
Nárok na vystavení karty a s ní spojené výhody získává klient při zakoupení pobytů v délce trvání nejméně dvanácti nocí společně se stravováním a čerpáním procedur v obou našich lázeňských domech (nevztahuje se na pobyty absolvované před 1. 1. 2006, komplexní pobyty hrazené zdravotními pojišťovnami, pobyty zakoupené u cestovních kanceláří či na pobyty hotelového typu).

Jsem právě na relaxačním pobytu v lázních, mám bronzovou kartu a v průběhu pobytu jsem přesáhla počet nocí potřebných k postupu do stříbrné úrovně. Chtěla bych čerpat výhody spojené se stříbrnou kartou již nyní. Je to možné?
Bohužel není. Výhody spojené s vyšší úrovní věrnostní karty je možné čerpat až při příštím pobytu.

Mám klientskou Sphere card od Reiffeisenbank. Musím mít i klientskou kartu třeboňských lázní? 
S jakoukoli jinou klientskou kartou budete mít u nás slevu stále „jen“ 10 %. S klientskou kartou vydanou třeboňskými lázněmi se můžete dostat na slevy 12 až 15 % a zároveň získat i další výhody, takže záleží pouze na vás, jestli si požádáte i o naši.

Mám zájem o věrnostní kartu třeboňských lázní, kam jezdím již několik let, a nyní k vám opět pojedu, jenomže si nepamatuji délku ubytování (počet nocí). S jakými výhodami dostanu věrnostní kartu? 
V naší databázi evidujeme všechny hosty od 1. ledna 2006, včetně jejich procedur. Takže když přijedete, nahlásíte se a požádáte o vydání věrnostní karty Sphere, naši zaměstnanci přesně zjistí, kdy a jaké pobyty jste u nás absolvovala v obou lázeňských domech. Dosáhnete-li počtu 12 nocí (10 %), okamžitě dostáváte kartu s bronzovou úrovní a slevou 10 % na veškeré lázeňské služby, při dosažení 30 nocí stříbrnou úroveň a 12% slevu, při dosažení 70 nocí zlatou úroveň a slevu 15 % a při dosažení 200 nocí VIP Sphere card a 15% slevu na veškeré lázeňské služby.

Musí se karta Sphere card aktivovat? 
Karta Sphere card se nemusí nikde aktivovat, pokud není vydána některým z bankovních domů.

Je karta Sphere card platební či kreditní? 
Karta Sphere card může být platební či kreditní, ale pouze v případě, že ji klient obdrží od své banky. Věrnostní karta Sphere card vydaná Slatinnými lázněmi Třeboň není ani kreditní, ani platební kartou.

Slyšel jsem, že připravujete speciální pobyt, který bude oproti jiným pobytům ve stejném období finančně zvýhodněn. Mohu na tento pobyt využít další slevu s věrnostní kartou Sphere? 
Výhody programu Sphere card nelze kombinovat s dalšími slevami, akcemi či jinak zvýhodněným zbožím nebo službami. Na našich internetových stránkách budete vždy o možnosti uplatnění slevy na konkrétní speciální pobyt informováni.

Co mám dělat, když jsem kartu ztratil nebo mi byla odcizena? 
Pokud vám byla karta odcizena nebo jste ji ztratil, obraťte se na Klientservis Sphere či na obchodníka, který vám kartu vydal. V našem případě na rezervační oddělení Bertiných lázní či Lázní Aurora.

Získala jsem kartu od Slatinných lázní Třeboň, mohu využívat slevy také v síti obchodních partnerů Sphere card? 
Samozřejmě, pokud je na jakékoliv co-brandované kartě logo Sphere card, můžete využívat celou síť poskytovatelů výhod a slev.

Platí Sphere card vydaná v Čechách i na Slovensku? 
Ano, kartu Sphere card můžete využívat na všech více než 9000 obchodních místech v České a Slovenské republice a naopak.

Jak poznám obchodníky, kteří poskytují slevy na karty Sphere card? 
Všechna obchodní místa jsou označena samolepkou na vstupních dveřích nebo výloze, případně stojánkem a certifikátem. Navíc kompletní a aktuální databázi všech poskytovatelů výhod a slev najdete vždy na www.sphere.cz.

Jakým způsobem se mohu dozvědět o novinkách věrnostního programu Sphere card? 
Zdarma se zaregistrujte na stránkách www.sphere.cz a budete pravidelně dostávat e-mailem novinky ze světa Sphere card formou e-NEWS. V lázních při vydání nebo výměně karty nahlásíte svou e-mailovou adresu a novinky vám budou chodit každých 14 dní automaticky.

Jak mám nakupovat v e-shopech s kartou Sphere card? 
Jednoduše – při objednávce uveďte číslo EAN, neboli číslo čárového kódu vaší karty Sphere card. Pokud nelze zadat čárový kód, uveďte do poznámky objednávky, že jste držitelem Sphere card.

Mám věrnostní kartu Bertiných lázní a chci ji vyměnit za novou. Můžete mi ji poslat poštou? 
Poštou karty bohužel nevyměňujeme, musíte přijet osobně a na rezervačním oddělení vám rádi kartu vymění.

Navštivte náš e-shop

Nabízíme nejen relaxační a léčebné pobyty.

Vstoupit do e-shopu

Jednotlivé procedury

Nakupte si z pohodlí Vašeho domova dárkové poukázky na jednotlivé procedury.

Dárkové poukazy v hodnotě

Dárkové poukazy v hodnotě 100 Kč, 500 Kč či 1000 Kč. Výběr služeb je jen na Vás.

Platba on-line

Za zboží můžete zaplatit kartou a nechat jej poslat třeba rovnou příjemci!

Aktuální informace

Důležité novinky nebo lázeňský časopis k ranní kávě

Slatinné lázně Třeboň

Lázeňské pobyty se státním příspěvkem 4000 Kč

Vážení klienti,

v případě, že si přejete na Váš pobyt v třeboňských lázních uplatnit slevový voucher ve výši 4000 Kč na osobu, dovolujeme si Vás informovat, že v tuto chvíli čekáme na vydání pracovního postupu od Ministerstva pro místní rozvoj, který nám bude zaslán v následujících dnech. Zároveň sledujeme webové stránky www.kudyznudy.cz.

Do té doby nemůžeme Vaši rezervaci zpracovat a potvrdit. Omlouváme se za komplikace způsobené poskytovatelem a děkujeme za pochopení.

A jaké jsou tedy podmínky?

  • musí se jednat o pobyt v minimální délce 6 nocí (7dní)
  • v průběhu pobytu musíte čerpat alespoň 5 procedur (kompletní nabídka našich týdenních a delších pobytů takové množství procedur nabízí)
  • voucher využije osoba starší 18 let s trvalým pobytem na území České republiky, která je zařazena v systému českého veřejného zdravotního pojištění
  • pobyt je uskutečněn v termínu 1. 7. 2020 - 31. 12. 2020.

Voucher si vygenerujete od 1. 7. 2020 na stránkách www.kudyznudy.cz.

Postup:

Navštivte webové stránky www.kudyznudy.cz a vygenerujte si slevový voucher. Ten bude odeslán na váš e-mail. Ponechejte si jej uschovaný v e-mailové schránce pro následnou komunikaci s přijímací kanceláří (e-mailová/písemná forma sdělení čísla voucheru je nutnou náležitostí pro dokončení objednávky/rezervace). Vyberte si v našich on-line rezervacích léčebný či rekondiční pobyt dle podmínek poskytnutí příspěvku a rezervujte jej. Po ověření oprávnění požadavku na uplatnění slevového voucheru bude jeho hodnota odečtena od ceny vámi vybraného pobytu.

Případné další informace budou ihned po uveřejnění umístěny na naše webové stránky.

UPOZORNĚNÍ!
Voucher není možné uplatnit:

  • při kombinaci s výhodami věrnostního programu SPHERE (absolvované noci vám však budou započítány)
  • při rezervaci pobytu přes cestovní kancelář či agenturu
  • při částečné či plné platbě pobytu z FKSP nebo sociálních fondů
  • při úhradě platebními poukázkami (Sodexo Pass, UP).

Těšíme se na Vás v třeboňských lázních.

Časté dotazy a odpovědi naleznete zde

Lázně Aurora

Wellnesscentrum Aqua viva pro veřejnost od 1. 7. 2020

Vážení klienti,

ve středu 1. července 2020 se opět veřejnosti otevřou brány Wellnesscentra Aqua viva. Denně od 7 do 22 hodin tak můžete navštívit bazénový komplex s vodními atrakcemi, od 14 do 22 hodin bude na vás čekat nahřátá sauna a své tělo si můžete přijít protáhnout do fitka. To bude otevřeno od pondělí do pátku 13 - 20 hodin, v sobotu a neděli pak od 8 do 20 hodin. Zkrátka tak, jak jste byli zvyklí. Byla to dlouhá přestávka, ale už skončila. Těšíme se na Vás v Lázních Aurora.

Bertiny lázně

Pravidelná odstávka bazénového komplexu

Dovolujeme si Vás upozornit na pravidelnou odstávku bazénového komplexu Bertiných lázní, která je plánována v termínu 15.-20. prosince 2020. Děkujeme za pochopení.