Pracovní úvazek

  • plný

Náplň práce

  • zajišťuje provoz recepce wellnesscentra a provádí obsluhu vybraných pracovišť (parní kabina, dry jet, hydrojet); dohlíží na bezpečnost návštěvníků bazénového komplexu a sauny; v případě potřeby poskytuje první předlékařskou pomoc a zajišťuje přivolání zdravotnického personálu

Požadujeme

  • dokončené SO vzdělání
  • kurz plavčíka zakončený závěrečnou zkouškou
  • znalost NJ nebo AJ
  • příjemné jednání a vystupování
  • vstřícné chování vůči klientům a kolegům
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost
  • zdravotní způsobilost a časovou flexibilitu

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, 4 dny zdravotního volna
  • zajímavou práci, možnost seberealizace
  • odborné vzdělávání
  • pestrý sociální program – např. zaměstnanecké stravování za atraktivní cenu, příspěvek k penzijnímu připojištění ve výši Kč 500,- měsíčně, zvýhodněný vstup do wellnesscentra, výhody spojené s poskytnutím karty Sphere Card, odměny u příležitosti pracovního výročí

Navštivte náš e-shop

Nabízíme nejen relaxační a léčebné pobyty.

Vstoupit do e-shopu

Jednotlivé procedury

Nakupte si z pohodlí Vašeho domova dárkové poukázky na jednotlivé procedury.

Dárkové poukazy v hodnotě

Dárkové poukazy v hodnotě 100 Kč, 500 Kč či 1000 Kč. Výběr služeb je jen na Vás.

Platba on-line

Za zboží můžete zaplatit kartou a nechat jej poslat třeba rovnou příjemci!

Aktuální informace

Důležité novinky nebo lázeňský časopis k ranní kávě

Bertiny lázně

Uzavření squashe

Dovolujeme si Vás upozornit, že od 1. srpna bude squash z provozních důvodů mimo provoz. Děkujeme za pochopení.
Lázně Aurora

Pravidelná odstávka bazénového komplexu pro rok 2019 a rok 2020

Pravidelná odstávka bazénového komplexu Lázní Aurora pro rok 2019 je plánována v termínu 15.-19. prosince 2019 a v roce 2020 je odstávka plánována v termínu 7. -11. června 2020. Odstávka se netýká provozů sauna a fitnesscentrum.

NYNÍ AKCE 500 Kč!

Přivezte si z domova od svého lékaře potvrzení o absolvování povinné lékařské konzultace a získáte od nás 500 Kč/osoba. Platí do 15. srpna 2019. Více informací o akci naleznete ZDE.