Pracovní úvazek

  • plný

Náplň práce

  • provádí nepřetržitou službu na recepci lázní, zajišťuje chod recepce, přijímá hosty na pobyty v lázních, poskytuje jim veškeré potřebné informace k pobytu, provádí fakturaci, směnárenskou činnost

Požadujeme

  • dokončené SŠ vzdělání
  • znalost NJ nebo AJ
  • předchozí praxe na obdobné pozici výhodou
  • směnárenský kurz na rozpoznávání platidel ČNB vítán
  • příjemné jednání a vystupování
  • výborné komunikační schopnosti
  • schopnost práce v kolektivu
  • spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí
  • zajímavé finanční ohodnocení dle délky praxe v oboru
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna
  • zajímavou práci, možnost seberealizace
  • odborné vzdělávání, profesní rozvoj
  • pestrý sociální program – např. zaměstnanecké stravování za atraktivní cenu, příspěvek k penzijnímu připojištění ve výši Kč 800,- měsíčně, zvýhodněný vstup do wellnesscentra, výhody spojené s poskytnutím karty Sphere Card, odměny u příležitosti pracovního výročí

Aktuální informace

Důležité novinky nebo lázeňský časopis k ranní kávě

Lázně Aurora

Akce 500 Kč nyní v Auroře

Přivezte si z domova od svého lékaře potvrzení o absolvování povinné lékařské konzultace a získáte od nás 500 Kč/osoba. Akce platí od 2. června do 31. října 2022, pouze však v lázeňském domě Aurora. Více informací o akci naleznete ZDE.

Úschovna kol

Přijeďte do třeboňských lázní i s vaším kolem či elektrokolem a užijte si společně krásu zdejší přírody i lázeňskou pohodu.

Více informací
Slatinné lázně Třeboň

Prodloužení platnosti poukázek do 31. 3. 2022

Vážení klienti,
nově jsme pro vás prodloužili platnost již zakoupených poukázek, zde naleznete postup.